MÖBLER / Bord / Piedestaler 12374295

nr 1237 4295

Piedestaler

3 st. Höjd: 86-102, Tidigt 1900-tal

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 februari 2019
kl 18:44:28